Beta Analytic Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik politikamızı bizimle paylaştığınız bilgilerin gizliliğini sağlamak için olan kararlılığımızı sizlere bildirmek için hazırladık.

Sistemlerimiz, her türlü güvenlik açıklarını önleyecek şekilde korunmaktadır.

Gizlilik, şirketimizin temel ilkelerinden biridir. Tüm hizmetlerimizi kapsayan gizlilik politikamız internet sitemiz üzerinden gelen tüm iletişim için de geçerlidir. Kişisel bilgilerinizi tamamen gönüllük esasına uygun olarak sizlerden talep etmekteyiz. Sizden talep ettiğimiz iş yeri adı, email adresi, ünvanınız ve telefon numarası gibi bilgileri size daha hızlı ve doğru cevap verebilmek için kullanmaktayız.

İnternet sitemiz, çerez (cookies) gibi tekniklerle sizin bilginiz dahilinde olmadan sizden herhangi bir bilgiyi toplamamaktadır.

İnternet sitemiz, başka internet sitelerinin linklerini veya başka şirketlere dair iletişim bilgilerini içerebilir, Beta Analytic bu kaynaklardan doğacak herhangi bir zararı kabul etmemektedir.

Paylaşım ve Kullanım

Size ait, sahip olabileceğimiz herhangi bir bilgiyi, siz doğrudan yazılı izin vermediğiniz ya da mahkeme kararıyla bizden istenmediği takdirde paylaşmıyoruz. Bizimle paylaşılan bilgileriniz sadece ilgili çalışanlarımızın kullanımına açıktır.

Sorumluluk Reddi

İnternet sitemizde yer alan tüm bilgileri doğru olduğunu düşündüğümüz ve size fayda sağlayabileceğini düşündüğümüz için paylaşıyoruz. Ancak, internet sitemizde yer alan tüm bilgilerin 100% doğru ve güncel olduğunu iddia etmiyoruz.

Sizlerle paylaşılan bu bilgileri, kendi araştırmalarınızda kendi isteğinizle kullandığınızı ve oluşabilecek zararlardan Beta Analytic’i sorumlu tutamayacağınızı bildiriyoruz.