Beta Analytic – Sadece Yapay Radyokarbon İzleyicisiz Numunelerle Çalışır

ISO/IEC 17025:2005- akreditasyonlu Beta Analytic sadece yapay radyokarbon izleyicisiz numuneleri kabul etmektedir. Yapay radyokarbon ya da izleyicili karbon 14 içeren farmasötik kökenli ve diğer numuneleri kabul etmemekteyiz. Bu politikamız, müşterilerimize en yüksek kalitede sonuçları ulaştırabilmemiz adına uygulanmaktadır.

Farmasötikal şirketler ilaç ve türevlerininin metabolizma ve deneylerini radyoaktif olarak etiketlenmiş uygulamalarla gerçekleştirmektedirler. AMS biyomedikal laboratuvarlarıda Karbon-14’ü Karbon-12’nin kolayca yerini alabilmesi nedeniyle tercih ederler. Ancak, testlerde kullanılan yapay Karbon 14’ün miktarı doğal seviyenin onlarca kat üzerinde olduğundan yapılan deneylerin sonuçlarının güvenilirliğine şüphe düşmektedir. Bu durum biyomedikal bir AMS laboratuvarında kabul edilebilir sayılsa dahi radyokarbon analiz laboratuvarlarında bu durum kabul edilemezdir.

Tecrübemizden Yararlanın:

– Beta Analytic ASTM D6866 metotunun hazırlanmasına çok büyük destek vermiş ve tüm tecrübesini ve kalitesini bu standartın hazırlanmasında kullanmıştır. Tüm dünyada kullanılan bu metot ve özellikle Avrupa’da kullanılan CEN 16137 ve EN 15440 metotlarının da hazırlanmasında ve uygulanmasında teknik destek ve danışmanlık Beta Analytic tarafından yapılmıştır.

Aracı Olmadan, Doğrudan Hızlı Hizmet

Beta Analytic Miami’de bulunan bir adet merkez laboratuvara sahiptir. Başka hiçbir firma ya da laboratuvarla işbirliği yapmadan müşterilerine doğrudan kendi uzman teknik kadrosu ve ekipmanlarıyla hizmet sunmaktadır. Bu şekilde, hem kalite güvence raporlarında sürekliliği sağlamayı başarmış hem de dünyanın en hızlı ölçüm yapabilen laboratuvarı olmayı başarmıştır.

Uzman teknik kadromuz, tam zamanlı çalışan bilimadamlarından oluşmakta olup teknik sorularınıza en kısa sürede cevap vermeyi ilke edinmiş ve ölçüm projelerinizin hem zamanında hem de en yüksek kalitede bitirilmesi için çalışmaktadırlar.

Sorularınız için bize info@betalabservices.com adresinden ya da +(1) 305-667-5167 numarasından ulaşabilirsiniz.